Kalite + Estetik + Ekonomik İdaalıyız.......

 Kalite + Estetik + Ekonomik İdaalıyız.......

Vakum Teknolojik Sistemler Satış Servis Yedek Parça Sanayi Ticaret 01 EYLÜL 2008 tarihinde ''Müşteriye Hizmet'' politikası ile düşünülüp sizlere aktif satış ve servis hizmeti veren genç nesillerden oluşan kadrosu ile firmamızı kuruluşunu gerçekleştirmiştik.

Aradan geçen kısa süreye rağmen firmamız TÜRKİYE ' de branşında marka olarak, bir TÜRK markası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bu zaman içerisinde imalatını yapmış olduğumuz vakum pompaları, farklı üreticilerin yapmış olduğu vakum pres - membran pres - cnc router larla bu branştada sağlamlık ve vermiş olduğumuz teknik servis hizmetiylede adımızdan söz ettirdik.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diyerek bugüne kadar vermiş olduğumuz sözler, yapmış olduğumuz işler konusunda müşterilerimizden herzaman olumlu notlar aldık.  Vakum Presi ile ilgili soru sorun ve ihtiyaçlarınızı www.vakumpresi.com  www.membranpresi.com adreslerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vakum Pres - Membran Pres - Cnc Router ların ana görevini yerine getiren vakum pompaları konusunda TÜRKİYE de başarıdan başarıya imza atan bir firma olarak sizlere daha yakından hizmet verebilmek için tamamen kendi imalatımız olan vakum pres makinamızı tanıtmaktan gurur duyarız.

Makinalarımızın piyasada üretilen diğer makinalardan daha fonksiyonel daha estetik ve en önemlisi fiyat konusunda daha ekonomik olduğunu bildiririz.

Vakum Pres almadan önce bizimle irtibata geçin ayrıca mevcut vakum preslerinizin tamir ve bakımları yapılır.

   Talep ve Görüşleriniz İçin Bize Yazın
       
  AdınızSoyadınız    Kalite + Estetik + Ekonomik İdaalıyız.......
  Telefonunuz  
  Faksınız  
  Firmanız  
  E-Posta Adresi  
  Adres - Şehir  
  Mesajınız  
      OnayKodu      241
  Doğrulama